Logotypy PSIeZ

Zapraszamy do pobierania bannerów Podlaskiego Systemu Informacyjnego e-Zdrowie i umieszczania ich na stronach instytucji współpracujących ina stronach podmiotów leczniczych związanych z jego funkcjonowaniem.

Aby pobrać banner/logotyp PSIeZ na swojej stronie, należy:

  1. Wybrać wielkość i typ banneru, na następnie pobrać go z poniższego zestawienia.
  2. Wstawiony na stronie internetowej logotyp PSIeZ musi być jednocześnie odsyłaczem przekierowującym na adres https://ezdrowie.wrotapodlasia.pl/
  3. Po wstawieniu logotypu/banneru Podlaskiego Systemu Informacyjnego e-Zdrowie należy przesłać informację o jego zamieszczeniu oraz adres strony, na której się banner obecnie się znajduje (adres, na który należy przekazać informację: psiez@wrotapodlasia.pl).

 

Logo PSIeZ

Banner PSIeZ

rozmiar 180x150 piks
rozmiar 240x400 piks

 

 

rozmiar 250x250 piks
rozmiar 720x300

Banner e-Rejestracja

Redakcja Portalu Pacjenta przypomina wszystkim osobom posiadającym konto na Portalu Pacjenta o trwającym od dnia 1 grudnia 2017r. konkursie „Nie stój w kolejce – zarejestruj się do lekarza przez Internet”. Do wygrania jest 5 tabletów marki Huawei.

Zapraszamy do zapoznania się regulaminem konkursu https://ezdrowie.wrotapodlasia.pl/konkurs-1

Osoby, które dokonały zgłoszenia do konkursu w dniach 1 grudnia 2017r. – 28 lutego 2018r., a nie przesłały jeszcze  hasła promocyjnego powinny dokonać tego do 30 kwietnia 2018r.