KONKURS

„Nie stój w kolejce – zarejestruj się do lekarza przez Internet!"

Zarejestruj się do specjalisty i wygraj tablet !!!

W terminie od 1 grudnia 2017r. do 30 kwietnia 2018r. każda pełnoletnia osoba, która zarejestruje się do lekarza specjalisty, otrzyma potwierdzenie wizyty może zdobyć jednego z pięciu tabletów marki HUAWEI MediaPad T3 10 LTE.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • w terminie 1.12.2017-30.04.2018. dokonać elektronicznej rejestracji na wizytę w podmiocie leczniczym poprzez Portal Pacjenta Podlaskiego Systemu Informacyjnego e-Zdrowie
  • po wysłaniu rezerwacji terminu, w okienku dotyczącym konkursu należy zaakceptować jego regulamin i kliknąć przycisk "Wyślij zgłoszenie"
  • uzyskać od podmiotu leczniczego potwierdzenie terminu zarezerwowanej wizyty
  • na adres konkurs.ezdrowie@wrotapodlasia.pl wysłać hasło promujące Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie, opisujące korzyści korzystania z Portalu Pacjenta lub systemu e-Zdrowie.

 

Szczegóły konkursu poniżej:

UWAGA! WYDŁUŻENIE TERMINU ZAKOŃCZENIA KONKURSU I ZMIANA REGULAMINU!

W związku z ogromnym zainteresowaniem konkursem "Nie stój w kolejce - zarejestruj się do lekarza przez Internet!", Zarząd Województwa Podlaskiego podjął decyzję o jego wydłużeniu i zmianie regulaminu.

Uszczegółowione zostały zapisy związane z udziałem w konkursie.

Prosimy o zapoznanie.

Redakcja Portalu Pacjenta przypomina wszystkim osobom posiadającym konto na Portalu Pacjenta o trwającym od dnia 1 grudnia 2017r. konkursie „Nie stój w kolejce – zarejestruj się do lekarza przez Internet”. Do wygrania jest 5 tabletów marki Huawei.

Zapraszamy do zapoznania się regulaminem konkursu https://ezdrowie.wrotapodlasia.pl/konkurs-1

Osoby, które dokonały zgłoszenia do konkursu w dniach 1 grudnia 2017r. – 28 lutego 2018r., a nie przesłały jeszcze  hasła promocyjnego powinny dokonać tego do 30 kwietnia 2018r.